(+420) 721 441 516

Obchodní podmínky

Provozovatel

Provozovatelem je Miroslav Jakeš, se sídlem Senkov 20, Zbrašín, IČ: 75293668, DIČ: 8607223119


Způsob objednání zboží

Zboží můžete objednat prostřednictvým našeho eshopu, telefonicky nebo emailem.

Email: objednavky@ksiry.cz

Tel.: +420 721 441 516

V případě objednávky emailem uveďte nejlépe odkaz na zboží s eshopu a veškeré volitelné informace. O příjmutí objednávky budete kontaktováni na uvedený email.


Úhrada za zboží

Zboží je až na vyjímky nutné uhradit formou bankovního převodu a to předem (jelikož se jedná o zakázkovou výrobu), v ojedinělých případech posíláme zboží na dobírku, ale poštovné v tomto případě hradíte vždy předem na bankovní účet. V případě požadavku vyšítí jména nebo obrázku je možná pouze forma platby předem.


Ceny zboží

Veškeré ceny zboží jsou uvedené včetně DPH, od 1.3.2021 jsme plátci DPH.


Reklamace

Na zboží poskytujeme standardní záruku 24 měsíců a to od data uvedeného na přiložené faktuře, kterou obdržíte se zbožím či emailem (ke stažení je i v zákaznické zóně). V případě nejasností se reklamační řád řídí platnými zákony České republiky. Záruka se dá uplatnit pouze na výrobní vady. Požkození vzniklé používáním (mechanické vady) nelze až na vyjímky reklamovat.

 

Postup reklamace: 

1) Kontaktování prodejce emailem nebo telefonicky a popsání případné vady.

2) V případě uznání reklamace odeslání zboží na adresu, kterou Vám sdělíme emailem na Vaše náklady a to doporučeně nebo jako standartní balíkem prostřednictvým České pošty. V žádném případě zboží neodesílejte na dobírku, v takovém případě nebude zásilka vyzvednuta.

3) Zboží bude následně opraveno a zasláno na naše náklady zpět na adresu uvedenou v objednávce.

 

Na veškeré zde zakoupené zboží poskytujeme záruku vrácení peněz, pokud bude zboží odesláno do 14-ti dnů od data doručení zásilky. Zboží musí být v původním stavu, nepožkozené a s prodejním dokladem. Tato záruka se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku (např. zboží s vyšitím jména, čísla, atp.). Zboží zašlete na adresu, kterou vám sdělíme a která je určená pro reklamace, prostřednictvým České pošty. V žádném případě zboží neodesílejte na dobírku, v takovém případě nebude zásilka vyzvednuta. Pokud bude vše v pořádku, zašleme zpět částku zmenšenou o náklady na odeslání zboží do 30-ti dnů na bankovní účet uvedený v průvodním dopise, který musí být součástí zásilky.